Od ledna 2025 dochází ke změně harmonogramu svozu plastového odpadu od nemovitostí občanů. Svozy zůstávají v sudém týdnu ve čtvrtek a nově budou i v pátek. V těchto dnech budou zároveň distribuovány nové pytle na plasty. Tato úprava má za cíl zefektivnit svoz plastového odpadu.